Your Cart
Türk müşteri hizmetleri
HELLO15 KODU İLE HEMEN %15 İNDİRİM
Müşteri yorumları 4,6/5 ★★★★★

İade Politikası

İade Politikası

30 günlük bir iade politikamız vardır, bu da ürününüzü aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 30 gününüz olduğu anlamına gelir.

Ürününüzün iade edilebilmesi için aldığınız haliyle aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuzunuza veya satın alma belgenize de ihtiyacınız olacaktır.

İade yapmak için lütfen Hayat-Ağacı.ComMAIL@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. Lütfen iadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini unutmayın

3 rue jules guesde, Ris-Orangis, Ile de France, 91130, Fransa

İadeniz kabul edilirse, size bir iade etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize dair talimatlar göndereceğiz. İade talebi olmadan iade edilen ürünler kabul edilmeyecektir. İkamet ettiğiniz ülke Fransa değilse, ürünlerinizin gönderilmesinin beklenenden daha uzun sürebileceğini lütfen unutmayın.

İadeler hakkında herhangi bir sorunuz varsa Hayat-Ağacı.ComMAIL@gmail.com adresinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve faiz

Lütfen siparişinizi teslim aldıktan sonra inceleyin ve ürün hatalıysa, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız sorunu değerlendirebilmemiz ve düzeltebilmemiz için derhal bizimle iletişime geçin.

Bozulabilir ürünler (gıda, çiçek veya bitki gibi), ısmarlama ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Ayrıca tehlikeli malların, yanıcı sıvıların veya gazların iadesini kabul etmiyoruz. Ürününüzle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünlerin veya hediye kartlarının iadesini kabul etmiyoruz.

Değişimler

İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, elinizdeki ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

Avrupa Birliği 14 günlük bekleme süresi

Yukarıdakilere bakılmaksızın, mallar Avrupa Birliği içinde gönderilirse, siparişinizi 14 gün içinde herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeden iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüz size ulaştığı andaki aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketleri üzerinde ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.

Para İadeleri

İadenizi alıp inceledikten sonra iadenin onaylanıp onaylanmadığını bildirmek için sizi bilgilendireceğiz. Para iadesi onaylanırsa, 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak para iadesi yapılacaktır. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin iadeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.

İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse lütfen Hayat-Ağacı.ComMAIL@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Kargo

1400 TL üzeri tüm siparişlerde

30 gün içinde iade

30 gün iade garantisi

Uluslararası garanti

Ürünleriniz her zaman garantilidir

%100 Güvenli Ödeme

PayPal / MasterCard / Visa